Miejsce

NOWE MIEJSCE! Pracownia w Młynie Gorzanów

Pracownia zmieniła swoją siedzibę i zagościła w murach klimatycznego młyna w Gorzanowie. Niebawem opowiem więcej o nowej pracowni, o nowym miejscu...

 

Tak było... Pracownia w malowniczej Srebrnej Górze

Niezwykle urokliwa i malownicza Srebrna Góra przyciągnęła mnie do siebie na tyle mocno, że postanowiłam zostać tu na dłużej. Wieś o małomiasteczkowej zabudowie otoczona górami i lasami... trochę jak z bajki. Miejsce znane z największej górskiej twierdzy w Europie. Mnie zachwyciła od samego początku, odkąd jako studentka odwiedziłam ją po raz pierwszy.

Moja pracownia powstała z potrzeby tworzenia, chęci artystycznego rozwoju i spełnienia pasji. Trwa nieprzerwanie od 2012 roku, od 2018 jest firmą lokalną. Studio połączone z galerią, do której można wejść prosto z ulicy, albo podglądać mnie przy pracy przez witrynę zapełnioną moją ceramiką.

Moja Pracownia Ceramiki i Rzeźby w Srebrnej Górze to doskonałe miejsce, które zapewnia miłe spędzenie czasu, uczy pokory i cierpliwości, oraz oferuje oryginalny, ręcznie wykonany produkt regionalny. Glina jest materiałem z wnętrza ziemi, poprzez jej formowanie my możemy uzewnętrznić nas samych. Praca z tym materiałem jest skuteczną terapią dla współczesnego człowieka, który w pędzie życia, potrzebuje chwili zatrzymania, twórczego odpoczynku. Proces wytwarzania ceramiki to czysta magia, praca z kawałkiem plastycznej masy, z której jesteśmy w stanie zrobić to, co wymyśli nasza głowa. Czar ognia utrwala i nadaje barwę pracy naszych rąk. Efekt końcowy wykorzystujemy w podstawowych dziedzinach naszego życia.

Pracownia Ceramiki i Rzeźby w Srebrnej Górze to miejsce spotkań, wymiany myśli i samorealizacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl